PAR MUMS

Uzņēmums SIA "Iekšdurvis" nodarbojas ar visa veida durvju un koka grīdas tirdzniecību.

DURVIS

Mūsu durvju piedāvājuma klāstā ir gan iekšdurvis, gan ārdurvis, no finierētām budžeta klases koka durvīm līdz pat greznām, krāsotām modernā un klasiskā stila durvīm. Mēs piedāvājam vairāk kā 30 veidus ozola, alkšņa un riekstkoka finierējumus, kā arī piedāvājam jebkuru krāsu toni no RAL krāsu kataloga. Durvis iespējams komplektēt ar dažāda veida un izmēra kārbām, aplodām, kapiteļiem, rozetēm, cokoliem un augstas kvalitātes furnitūru. Modeļiem ar stiklu ir pieejama plaša gravējumu un dekoru izvēle. No Porte Vista durvju kataloga piedāvājam izvēlēties gan iekšdurvis, gan ārdurvis ar vienāda stila un toņa virsmas apdari. Piedāvājam arī masīvkoka iekšdurvis un ārdurvis pēc Jūsu izvēlēta dizaina un izmēra.

kOKA GRĪDA

Koka grīdas ir otrs mūsu produkts un šeit mēs piedāvājam augstas kvalitātes divslāņu parketu un masīvkoka grīdas dēļus. Grīdas parketu piedāvājam vairāk kā 30 toņos, kas tiek apstrādāti ar eļļu vai laku, iespējams iegādāties arī neapstrādātus. Piedāvājam parketa un grīdas dēļu apstrādi ar birstēšanas un kūpināšanas metodēm. Kūpināšana ietver ozola ievietošanu slēgtā vidē, kur atmosfērā tiek ievadīts amonjaks. Amonjaka ietekmē tiek mainīta koka krāsa.

SNIEDZAM PAKALPOJUMUS

Nodrošinām kvalitatīvu pakalpojuma klāstu:

  • veicam piegādes,
  • izbraucam uz objektu veikt mērījumus,
  • veicam kārbas bloka salikšanu un frēzēšanas darbus,
  • veicam durvju montāžas darbus,
  • sniedzam konsultācijas.

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes produkciju, ko mēs īstenojam, pārstāvot uzņēmumus PORTE VISTA un STAKI. Šie zīmoli sevi ir pierādījuši starptautiskās izstādēs, un kalpo kā kvalitātes zīme Rietumeiropas, Austrumeiropas un Ziemeļeiropas tirgos.

0